Administrace

Administrace

Jsem pánem svých stránek!

V čem je kouzlo vlastní administrace? Díky ní můžete snadno a okamžitě měnit články na svém webu, je velmi jednoduchá, jste zcela nezávislí v upravování obsahu svých stránek. Stačí pár kliků a změny jsou vidět hned.

S námi jste nezávislí

Na začátku Vám vysvětlíme, jak se s naším systémem zachází a dál už je vše na Vás. Pokud budete chtít informovat své zákazníky např. o nové slevové akci, můžete to udělat okamžitě, nejste závislí na nikom jiném. Aktivním přístupem a bohatým obsahem získáte nové klienty a pečujete o ty stávající. Stránky, které žijí, lákají návštěvníky k opětovné návštěvě.

Váš web není Váš nepřítel!

Pro práci s administračním systémem nepotřebujete vůbec žádnou praxi v tvorbě webových stránek, není nutné znát cokoli z programování. Během pár minut Vás naučíme se stránkami zacházet, práce s nimi pro vás bude snadná a příjemná. Naším cílem je, abyste se s vlastními stránkami sžili, ne aby pro vás představovaly něco komplikovaného a nesrozumitelného.

Teď, tady, rychle a bezpečně

Svůj web máte zcela pod kontrolou kdykoli a kdekoli. Stačí mít přístup k internetu. Editování provádíte v zabezpečené části stránek, ke kterému máte přístup pouze Vy a my. Obsah upravujete online a každá úprava se na Vašemu webu projeví okamžitě. Vše máte bezpečně pod kontrolou a bez čekání. Pokud si nevíte rady, něco jste zapomněli, stačí napsat e-mail nebo zavolat, rychle najdeme řešení.

Necháte to na nás?

Pokud byste si přesto na vlastní úpravy netroufli nebo na ně nemáte čas, můžete je svěřit do našich rukou. Nabídneme Vám paušál na míru, budeme s webem pracovat dál a dle Vašich přání přidávat aktuální články, informace o slevových akcích atd.


Vše zvládnete sami

Můžete si sami kdykoli a kdekoli upravit obsah stránek - přidat novinku, článek... Ničeho se nebojte, ovládání je snadné a díky němu jste zcela nezávislí.

undefined