Vaše konkurence je od Vás vzdálená pouze jedním kliknutím.


S námi krása funguje. Ve Váš prospěch.

Vaše stránky se potřebují odlišit a my víme, jak jim dát originální tvář. Váš potenciální klient právě prochází stránky mnoha Vašich konkurentů. Ale Vy potřebujete, aby právě u Vašeho webu zůstal! Podle výzkumů více než 60% návštěvníků firemních stránek web opustí po shlédnutí první strany. To se Vám nesmí stát. A s námi se Vám to stávat ani nebude.

Snoubíme vzhled s funkčností

Návštěvníkovi stránek trvá jen několik vteřin, než se rozhodne, zda Váš web může být ten, který hledá. Hodnotí, jestli je vzhled stránek moderní, přehledný, má odpovídající úroveň - je spíše formální, přátelský, luxusní... Teprve pokud na něj v tuto chvíli uděláte dojem, začne se zajímat o obsah stránek.

Vzhled pracuje pro Vás

Grafika na zakázku pro Vás znamená první obrovskou výhodu na cestě k získání klienta - moderní, přehledný a profesionální vzhled stránek návštěvníka zaujme, vzbudí v něm důvěru a Vy tím získáváte několik vteřin jeho pozornosti navíc. Mějte na paměti, že Vaše konkurence je od Vás vzdálená pouze jedním kliknutím.

Propojujeme krásu, přehlednost a jedinečnost

Originální grafiku Vašemu webu zhotovíme na zakázku. Budete si moci zvolit z několika návrhů, víme, co děláme a proč to děláme. Každý náš krok má důvod a rádi Vám vysvětlíme, proč klademe důraz na to či ono. Dobře si uvědomujeme, že jde o Vaše stránky, proto se snažíme porozumět Vám a Vaší firmě. Vy musíte být spokojení. Ale zároveň se nebojte využít našich rad a návrhů. Víme, co funguje.


Myslíme na víc

Při tvorbě vzhledu stránek vycházíme z Vašich představ a našich vlastních nápadů. Pokud už máte existující logo a nepřejete si ho měnit, určitě se jím budeme inspirovat tak, aby korespondovalo s celým pojetím webu a nepůsobilo jako pěst na oko. Nemáme problém najít funkční kompromis mezi tradicí a pokrokem.

Logo - duše firmy

Vhodně zvolený logotyp pomůže prestiži firmy. Loga navrhujeme s ohledem na činnost firmy, každé logo má myšlenku. Navíc je zpracované v podobě, která umožní výrobu reklamních předmětů, potisk auta, další prezentace a vychází se z něj samozřejmě při tvorbě webových stránek.