Historie

Historie emocia

emocio působí na českém trhu od roku 2006. V době vzniku působili ve společnosti zakladatelé a externě 2 spolupracovníci. Po několika měsících se počet přímých a externích spolupracovníků začal rozšiřovat až do současné podoby.

emocio bylo založeno se specializací na internetové služby, webové stránky a internetové aplikace. Od počátku jsme pracovali v omezeném rozsahu i na tiskovinách a grafických službách.

Od roku 2009 řeší tiskoviny v plném rozsahu již 2 grafici, webové stránky jeden samostatný grafik. Množství realizovaných projektů přesáhl v prvním roce působnosti několik desítek a do roku 2009 několik stovek.

Realizací kvalitních webových stránek, díky kterým se daří zvýšit návštěvnost a celkovou atraktivitu firmy, se podařilo získat řadu významných klientů. Mezi ně patří například pražská kancelář Organizace spojených národů, několik realizací pro Národní muzeum nebo První všeobecná člunovací společnost (Pražské Benátky a Muzeum Karlova Mostu).

Pro některé klienty jsme připravili kompletní Corporate identity - loga, vizitky, reklamní letáky, katalogy a webové stránky.