Ukázky práce

 Reference

Malgen

Malgen

www.malgen.cz Pro firmu Malgen jsme vytvořili profesionální a přehledné stránky, které mají v návštěvníkovi budit dojem věrohodnosti. Vsadili jsme na jednoduchost a modernost designu. Naší prací bylo také otextování rozsáhlého obsahu stránek.
Zdravě spolu

Zdravě spolu

www.zdravespolu.cz Cílem webu Zdravě spolu je uživatelská přívětivost, přehlednost a příjemné zacházení se stránkami. Také tento projekt jsme tvořili od základů, včetně textů, loga či barevného řešení. Někdy je složitější prezentovat menší množství textu na stránkách tak, aby web stále působil efektně. Tento problém se nám díky volbě designu podařilo vyřešit.
Nová společnost

Nová společnost

www.novaspolecnost.cz U tohoto webu bylo nutné změnit působení stránek na návštěvníka - klient potřeboval, aby vzbuzovaly důvěru a působily maximálně profesionálně. Pracovali jsme tedy na tom, aby grafická stránka byla seriózní a stejně tak i naše texty.
STYLBATH

STYLBATH

www.stylbath.cz Stylbath vytváří moderní, designové a luxusní interiéry, proto i jejich stránky by měly působit stejně. Naším cílem bylo, aby na návštěvníka působily příjemně a stylově.
Lékárna Beroun

Lékárna Beroun

www.lekarnaberoun.cz Berounská lékárna je moderní a její zaměstnanci nabízí nejen klasické služby, ale dělají ještě něco navíc - například Vám nachystají léky předem apod. Proto chtěli moderní a přehledný web, který bude zároveň svými texty uživatelsky přívětivý, což je dnes stále aktuálnější problematikou. S výsledkem jsme byli my i lékárna velmi spokojeni, co na web říkáte Vy?
Omega Bakery

Omega Bakery

www.omega-bakery.com Pro tuto firmu, která vyniká širokou nabídkou svých služeb, bylo důležité připravit přehledný a logicky uspořádaný web, aby se na něm návštěvník snadno orientoval. Grafiku jsme oživili měnícím se barevným motivem podle aktuálně zvolené kategorie.
Moje skříňka

Moje skříňka

www.mojeskrinka.cz Moje skříňka funguje jako e-shop, kde si můžete objednat skříňku na míru. Připravili jsme tedy katalog výrobků, u kterých si můžete měnit rozměry, dekor apod. Po každém kroku či změně se Vám aktualizuje cena. Stránky jsme se snažili udělat přehledně a zároveň hravě, jak už napovídá logo od nás.
Gold Depozit

Gold Depozit

www.golddepozit.cz Precizní produktový web s designem zaměřeným na serióznost a důvěru klienta v nabízené produkty a služby. Důležitá byla také rozsáhlost a kvalita textů. Web byl doplněn kontaktním formulářem a decentně jej oživují tématické fotografie.
KB Stav

KB Stav

www.kbstav.cz U těchto stránek jsme se snažili dosáhnout maximálně profesionálního a luxusního dojmu - grafiku jsme zvolili jednoduchou, ovšem s moderními a netradičními prvky. Silnou stránkou zadavatele byly kvalitní fotografie, proto jsme jim dali "hlavní slovo". Kvalitní texty vhodně doplňují důvěryhodnost celého webu. S tímto projektem jsme byli velice spokojeni jak my, tak klient a jeho tým.
Hakarmel

Hakarmel

www.hakarmel.cz Luxusní e-shop s nabídkou vín, sýrů atd. Široký sortiment bylo třeba utřídit do přehledného menu, grafiku jsme připravili jednoduchou a svěží, aby byl pro zákazníky obchod přehledný.
Rekreační středisko Zubří

Rekreační středisko Zubří

www.rszubri.cz Web rekreačního střediska v srdci Vysočiny jsme řešili jednoduchou grafikou, které dominují fotografie střediska a okolí, aby návštěvníka stránek zaujaly. Nechybí moderní, přehledná fotogalerie a samozřejmostí byl objednávkový formulář. Přestože naše firma sídlí v Praze, nebyl problém se po domluvě osobně sejít u klienta na Vysočině.
Archa Yachting

Archa Yachting

www.archa-yachting.cz Web byl díky opravdu rozsáhlé nabídce (pronájem jachet ve světě) poměrně oříškem - bylo třeba vymyslet přehledné a logické rozdělení, ve kterém by se návštěvník webu snadno orientoval. To se nám nakonec podařilo, doplněno vkusným designem a kvalitními texty. Předností stránek je určitě také aktivní využívání Google Maps pro snadný přehled o lokalitách.
Penzion Lucie

Penzion Lucie

Stránky penzionu v Moravském krasu dostaly elegantní háv tematicky vycházející právě z přírodních skvostů tamní oblasti. Nechybí objednávkový formulář, texty jsou přizpůsobeny vřelému přístupu majitele penzionu.
Profides

Profides

www.profides.cz Pro tuto značku jsme zpracovávali kompletní vizuální styl, od loga, přes inzeráty v časopisech, grafický manuál a samozřejmě webové stránky s plnou verzí administrace pro pohodlné ovládání. Profides nabízí kompletní podnikatelský servis začínajícím, ale i zaběhlým firmám na klíč.
CCB CAR luxury

CCB CAR luxury

www.ccbcar.cz Autopůjčovně luxusních vozů bylo třeba pořídit také luxusní webové stránky. Dominantní na nich nejsou pouze fotografie, ale web má speciální a netradiční vysoké rozevírací menu s náhledy aut, rychlý objednávkový formulář a pomocí CSS3 používají vlastní typ písma.
mimisleva

mimisleva

www.mimisleva.cz

Specializovaný slevový server se zaměřením na maminky s dětmi.

Pro klienta jsme připravili systém párování plateb pro snadnou obsluhu, platební bránu pro platby kartou a propojení s Facebookem pro pohodlnější přihlašování zákazníků.

Svět psů

Svět psů

www.dog.cz

Web tištěného časopisu Svět psů pro milovníky nejlepšího přítele člověka.

Stránky nabízí online poradnu, speciální aplikací je SMS brána pro rychlou inzerci, která se také automaticky projevuje na webových stránkách.

Svět stěhování

Svět stěhování

www.svetstehovani.cz

Pro klienta se stěhovací službou jsme vytvořili prezentaci, logo a grafický vizuál. Stránky jsou rozděleny do kategorií podle nabízených služeb, aby zákazník našel snadno to, co hledá.

Marolux

Marolux

Společnost Marolux s r.o. dodává okna, dveře, sekční garážová vrata a zabývá se výrobou kvalitního nábytku.