Postup tvorby stránek

Postup naší práce

Stanovení cíle

Nejdříve společně s Vámi stanovíme cíl webu, čili určíme si, co by měl obsahovat, aby plnil svou funkci - fotogalerie, komentáře, nákupní košík, objednávky a spoustu dalšího. Dobře určený cíl je základem pro maximální efektivitu Vašich stránek.

Design a texty = Tvář a duše stránek

Probereme Vaše představy o podobě webu a předložíme Vám základní návrh, který budeme dále upravovat dle Vašich připomínek. Dáváme si záležet, aby design stránek odrážel image společnosti, takže padne na míru přímo Vaší firmě i zákazníkům. Zároveň chceme, aby stránky byly nadčasové a uživatelsky přívětivé, což je v dnešní době požadavek, jehož důležitost stále roste.

Stránky doplníme texty, které nám dodáte, nebo je pro Vás můžeme kompletně vytvořit/upravit ty stávající - doporučujeme Vám spíše tuto variantu. Proč? Protože ne každý text prodává. Víme, co funguje. Přečtěte si více v sekci Copywriting.

Probereme také finanční stránku projektu – tak, aby řešení splňovalo Vaše představy a možnosti. Příprava základního konceptu, ze kterého se dá vycházet, obvykle netrvá déle než několik dní. Po dodatečných úpravých se plně se seznámíte s webovými stránkami a vyzkoušíte si, jak jednoduše můžete sami měnit jejich obsah přes administraci.


Spuštění stránek

Vy rozhodnete, kdy se stránky zveřejní. Web publikujeme až ve chvíli, kdy jste spokojeni s funkcemi, celkovým vzhledem stránek a všechny Vaše požadavky jsou zpracované. Stránky se obvykle dostanou do finální fáze po dvou až čtyřech týdnech.Jak tvoříme v emociu?

undefined