Žijeme weby, tvoříme je.

Ale také je sami používáme. A jsme jako návštěvníci i tvůrci webu nároční, protože víme, že se to vyplácí.

Není web jako web

V současnosti lze pomocí moderních technologií na web přidat téměř cokoli. Kromě kvalitního webdesignu můžete mít fotogalerii, objednávkové formuláře, propojení se sociálními sítěmi, kvalitní texty a mnoho dalšího. To už my považujeme při tvorbě webu za samozřejmost. Stále větší roli však hraje forma.

Forma, která by podala obsah atraktivně, bez zbytečností, rychle a hlavně příjemně. A aby si návštěvník stránek – Váš klient z návštěvy Vašeho webu odnesl příjemný pocit, zážitek, díky kterému bude mít důvod se znovu vracet. UX - User experience - je to, co Vám i Vašim klientům přinášíme navíc.

Chcete, aby se zákazník vrátil?

User experience neboli uživatelský prožitek je dojem, který na zákazníkovi zanechá
návštěva určitého webu. Je to zkušenost s konkrétní webovou stránkou. V případě pozitivního UX je zákazník motivován stránky navštívit znovu, stává se loajální značce, není nucen se na Vás obracet se zbytečnými dotazy a dohledávat si další informace, necítí se frustrován z běžných procesů, které na stránce chce provést a nemůže najít správnou kategorii, ikonku… například když si chce objednat zboží, nebo Vás kontaktovat.

Dobrá zkušenost Vašich návštěvníků = užitek pro Vás

Rozumíme marketingové komunikaci, provádíme analýzy, zajímáme se o nejnovější trendy - ale zároveň stále přemýšlíme selským rozumem, snažíme se vcítit do návštěvníka stránek. Zájmy našeho klienta a jeho zákazníků jsou pro nás cílem, nikoli neznámou.

Každý jsme to slyšeli už mockrát – náš zákazník, náš pán.

Stejně tak musíme přistupovat k návštěvníkovi webu. Jeho komfort je pro nás prioritou. Proto v průběhu celého procesu vytváření webových stránek, obchodu či corporate design společnosti neustále dbáme na použitelnost a aktuálnost zvolených prvků. Pečlivě analyzujeme cílovou skupinu klienta (firmy), přemýšlíme nad tím, co bude návštěvník na stránkách hledat, co musí na webu rychle a snadno najít...


Děláme naši práci tak, aby návštěvník nepřeklikl na konkurenční web – kterých je spousta!