Váš web mluví za Vás!

Aby pár slov vyjádřilo vše, co potřebujete

Každému záleží na vzhledu. Neznamená to, že jsme povrchní, krásné věci nás prostě baví. Příjemná grafika stránek Vám umožní, abyste se při jejich procházení cítili dobře a zbytečně nepátrali. Na pěkný web můžete být Vy i Vaše firma hrdí.

Ale je tu jedna věc, která může vašeho návštěvníka a potenciálního zákazníka odradit. Pokud pod vánočním stromečkem objevíte krásně zabalený dárek a po dychtivém roztrhání obalu na Vás vykoukne pár šedých ponožek, nejspíš je odložíte a budete mezi balíčky pátrat po nějakém dárku se zajímavějším obsahem. A stejně tak funguje web. Zabalte nesrozumitelný, zmatený či nudný text do pěkného obalu a na 90% Vám to stejně nepomůže. Minimálně jeden z Vašich konkurentů už si totiž uvědomil důležitost dobrého textu a zákazníka na něm odtáhl jako na vařené nudli. Ale s námi ho můžete udržet na svých stránkách a nakonec i přilákat k Vašim službám.

Proč Vám dobrý text pomůže

Dnes už nestačí zákazníkovi jen předložit Váš produkt a služby. Potřebujete ho přesvědčit, že stojíte za (o) jeho čas a zájem. A samozřejmě peníze.

Musíte ho získat na svou stranu, vzbudit v něm důvěru. A k tomu budete potřebovat pomoc každého slova na svém webu. Proto jsme připraveni Vám otextovat nově vznikající stránky, upravit ty staré, vhodně popsat produkty na e-shopu, vymyslet trefné slogany a mnoho dalšího.

Co jste si možná neuvědomili

Texty návštěvníka spolehlivě odradí, pokud mu připadají příliš dlouhé, zmatené, podbízivé, nudné, nesrozumitelné, moc odborné, nepřesvědčivé až laciné… Jste si jistí, že vašim současným textům na webu nic nechybí či nepřebývá? Tady nejde jen o hrubky.

Texty nestačí napsat. Je potřeba nad nimi přemýšlet a zvolit správně každé slovo, aby vyjádřilo to, co potřebujete.

Najdeme správná slova!